Do wydarzenia pozostało: 0 dni 0 godz. 0 m

PRACUJ na TAK – Zarządzanie talentami

14 czerwca Warszawa

Spotkanie dedykowane jest managerom i specjalistom ds. HR, Rozwoju Pracowników oraz  Employer Brandingu. Podczas wydarzenia dowiedzą się Państwo jak wyglądają szeroko rozumiane procesy HR w Grupie Pracuj, poznają przykłady najlepszych HR’owych działań, które wdrażamy w naszej firmie oraz najnowsze trendy, z którymi już wkrótce będą mierzyć się rekruterzy i kandydaci.
Liczba miejsc: 20*.

 

Nie czekaj! Zarejestruj się i dołącz do najbliższego wydarzenia!
Chcesz dowiedzieć się więcej o nadchodzącym wydarzeniu?
Zadaj nam pytanie: pracujnatak@pracuj.pl

 

Data: 14 czerwca 2017 r.
Miejsce: ul. Prosta 68 00-838, Warszawa

*W przypadku dużego zainteresowania spotkaniem Grupa Pracuj zastrzega sobie prawo do wyłonienia uczestników spotkania spośród zgłoszonych kandydatów. Wszelkie dodatkowe informacje zostaną przesłane drogą mailową na adres podany w formularzu rejestracyjnym.
09:15 - 09:30
Powitanie
09:30 - 10:10
Jak stworzyć angażujące środowisko pracy?

Podczas spotkania przedstawimy Grupę Pracuj od kuchni. Jakie są nasze wartości firmowe? Jak budujemy zaangażowanie pracowników? Jak planujemy działania rozwojowe? Jak wspieramy liderów?

Prowadzący: Katarzyna Marciniak, Senior Employer Branding and Internal Communication Specialist

10:10 - 10:20
Panel dyskusyjny
10:20 - 10:30
Przerwa
10:30 - 11:20
Pracujowe HR Best Practices

Podczas panelu poznają Państwo przykłady najefektywniejszych działań HR, które wdrożyliśmy w Grupie Pracuj.

Prowadzący: Konstancja Zyzik, Recruitment Coordinator

11:20 - 11:30
Panel dyskusyjny
11:30 - 11:40
Przerwa
11:40 - 12:10
Dlaczego branża HR nie jest nudna? Jakich innowacji mogą spodziewać się rekruterzy i kandydaci na rynku pracy?

Współczesny HRowiec coraz częściej łączy w sobie kompetencje utożsamiane z innymi branżami- jak trendy na rynku i budowane rozwiązania kształtują kompetencje w branży HR?
Jakich innowacji możemy się spodziewać my, kandydaci na rynku pracy?

Prowadzący: Martyna Kosakowska, Investment and Strategic Growth Manager

12:10 - 12:20
Panel dyskusyjny
12:20
Zakończenie

Katarzyna Marciniak

Z wykształcenia antropolog kultury, w pracy zawodowej łączy doświadczenie zdobyte jako badacz terenowy, specjalista ds. marketingu, komunikacji i employer brandingu. W Grupie Pracuj odpowiada za budowanie wizerunku marki, komunikację wewnętrzną oraz budowanie angażującego środowiska pracy.

Konstancja Zyzik

Koordynator Zespołu ds. Rekrutacji, z wykształcenia socjolog z 6 letnim doświadczeniem w obszarze HR. Pracując w międzynarodowej agencji doradztwa personalnego i firmie outsourcingowej wspierała organizacje w budowaniu efektywnych zespołów, prowadziła projekty rekrutacyjne dla polskich i międzynarodowych korporacji. Od 2014 roku związana z Grupą Pracuj sp. z o.o., w której zarządza obszarem rekrutacji dla Grupy Pracuj S.A. i eRecruitment Solutions Sp. z o.o. Wspiera lub koordynuje realizację działań employer brandingowych. Wdrożyła do Grupy Pracuj projekt „Candidate Experience” wśród Kandydatów. Współpracuje z mediami, między innymi jako ekspert pracuj.pl, udzielający wywiadów dla radia i telewizji. Konstancja jest odpowiedzialna także za spotkania „exit interview”, które pomagają nam weryfikować powody rozstania się pracownika z naszą firmą i wprowadzać na tej podstawie dalsze usprawnienia. Fanka zwierząt, dobrego jedzenia, Foresta Gump’a, Star Wars i książek o tematyce employer brandingu, szeroko pojętego HR i biograficznych.

Martyna Kosakowska

Pasjonatka innowacji, kreatywnych rozwiązań i komunikacji marketingowej opartej na emocjach. Przez 5 lat rozwijała marketing B2B w Grupie Pracuj będąc odpowiedzialną za branding, wprowadzanie produktów, kampanie sprzedażowo-marketingowe oraz motywowanie i rozwijanie własnego zespołu. Dziś inwestor z działu Innowacje i Strategia Rozwoju w Grupie Pracuj gdzie na bieżąco śledzi nowe trendy i rozwiązania w branży HR. W biznesie wierzy w zasadę „golden circle” czyli nadawania wyższej wartości podejmowanym działaniom (Why? How? What?). W czasie wolnym doradza start-upom w budowaniu komunikacji marketingowej i oferty produktowej.